“YÜZ ÇİÇEK AÇSIN YÜZ DÜŞÜNCE BİRBİRİYLE YARIŞSIN!”
FİLOZOFLAR BUGÜNE KADAR DEĞİŞİK YOLLARLA SADECE DÜNYAYI YORUMLAMAYA ÇALIŞTI, ARTIK ONU DEĞİŞTİRME ZAMANI GELDİ.

Misyonumuz,

“İnsanların en hayırlısı insanlığa faydalı olandır” düsturuyla çıktığımız yolda, dünyanın farklı coğrafyalarında insanların hayatlarına dokunmak, daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir dünya hedefiyle toplum için değer yaratmaya odaklanmak.

Bu doğrultuda %100 yerli sermayeyle, küresel gelişimlere açık şekilde kararlılıkla ilerliyor; daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir dünya için 22 sektörde 17 firma ile dünyanın farklı coğrafyalarında doğaya dost ürün ve hizmetlerimizle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Değişimin çok hızlı olduğu günümüzde, değişimi ve dönüşümü başlatan taraf olmak gerektiğinin bilinciyle hareket ediyor; ürün ve hizmetlerimizde son teknolojileri kullanmakla beraber geleceğin ileri teknolojilerini takip ediyor, takip etmekle de kalmayarak teknolojiye, tasarıma, Ar-Ge’ye yatırım yapıyor; değişime ve dönüşüme öncülük etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

İş anlayışımızda, evrensel insanlık değerleri ilk sırada yer alıyor. Sevgi, saygı, hoşgörü, toplumsallık, dostluk ve dayanışma bilinci; üstün değerlerimizi oluşturuyor. Hayata; sözde değil içselleştirilmiş, pratiğe dökülmüş erdemlilik penceresinden bakıyor, aynı bakış açısını iş hayatımızda da prensip ediniyoruz. Çalışmalarımızın temelinde dürüstlük, çalışkanlık, yardımseverlik, iyi ahlak ve dayanışma gibi insani özellikler yer alıyor.

Vizyonumuz,

Ülkemiz ve tüm insanlık için daima en iyisini, en güzelini üreterek değer yaratan, insanlığa faydalı olan global bir kurum hâline gelebilmek; yarınların mirasçısı çocuklarımıza ve insanlığın ortak değerlerine karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek sadece bugünün değil, geleceğin de şirketler topluluğu olabilmek.

Çıktığımız bu yolda; hakça üleşmenin bolca üretmek kadar önemli olduğunun farkındalığıyla hareket ediyor, tüm çalışmalarımızda odağımıza insanı ve müşteri memnuniyetini koyuyoruz. Etik değerlerimizden ve ilkelerimizden taviz vermeden, sürdürülebilir bir yaklaşımla faaliyetlerimize devam ediyoruz.

slides

GALATA KULESİ

Yeni Nesil Aydınlatma Projesi

Mimari yapıların gündüz olduğu kadar gece de görünür olması,
detaylarının fark edilmesi için
cephe aydınlatma çözümlerimizle yanınızdayız.

slides

Sürdürülebilir Gelecek için Hedef:

SIFIR EMİSYON

Sürdürülebilir enerji yönetiminin geleceğini yazmaya
ve sadece gelecek için değil, bugün için de
sıfır emisyonlu bir gerçekliğe ulaşmaya kararlıyız.

slides

FOTEC Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarında

YAPAY ZEKÂ YAZILIMLARI

Yeni nesil elektrikli araçlar için şarj teknolojileri geliştiriyor,
kendi geliştirdiğimiz yazılımlarla yapay zekâ içeren
kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz.