AYDINLATMA

Green Aydınlatma olarak, en uygun armatürleri seçerek uygulama yerleşimini, aydınlatma hesaplarını ve nasıl bir görüntü oluşacağını örnekleri ile sizlere sunuyoruz. İhtiyaç duymanız hâlinde, demonstrasyon hizmetimiz sayesinde projenizin nasıl görüneceği konusunda fikir edinmenizi sağlıyoruz.

ELEKTRİK TAAHHÜT

Entegre veya bağımsız olarak elektrik taahhüt hizmetleri veriyoruz:

  • • Orta Gerilim Trafo Merkezleri
  • • Enerji Nakil Hattı Tesisler
  • • Kuvvetli Akım Dağıtım Sistemleri
  • • Harici ve Dâhili Aydınlatma Sistemleri
ENERJİ GRUBU

Enerji sektöründe sahip olduğumuz tecrübe, makine, ekipman ve yetişmiş, dinamik, sürekli büyüyen ekibimizle enerji taahhüt sektörünün lider olmaya aday kuruluşları arasında yer alıyoruz. Ülke genelinde enerji ve otomasyon alanında ekonomik, hızlı ve güvenilir, profesyonel çözümler üretiyoruz.

TEKNOLOJİ

Green Teknoloji olarak; sektörde ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda özellikle plaka tanıma sistemleri, güvenlik destek hizmetleri, bilişim destek hizmetleri, biyometrik geçiş sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, CCTV & Video kontrol sistemleri gibi alanlarda başta ulusal olmak üzere uluslararası piyasalardaki açığı doldurmayı amaçlıyoruz.

SAVUNMA & GÜVENLİK

Green, Savunma ve Güvenlik Sistemleri ile yangın ihbar, CCTV Kamera Sistemleri, Bariyer Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemlerinin keşif, projelendirme, kurulum, bakım ve onarım ve teknik servis hizmetleri ile en uygun çözümleri hayata geçirmektedir.

YAZILIM

GCODE yazılım ekibimiz yıllarını sektöre vererek yazılım alanında yer edinmiş uzmanlardan ve yakın zamanda diplomasını eline almış gelecek vadeden genç yeteneklerden oluşuyor. Dinamik ekibimizle hem analiz ediyor hem kodluyor hem de yayınlıyoruz. Dijitalleşen dünyada yeni hizmetleri ve ürünleri sizler için tasarlayıp sunan, sunduğu ürünleri yayınlamaktan keyif alan, teknolojiye âşık ekibimiz ile daima zoru ve güzeli başarmayı hedefliyoruz.

SAVUNMA SANAYİ

Green Holding olarak ülkemizin özgün ve milli savunma sanayi çözümlerine olan ihtiyacının farkındayız. Yerli ve milli duygularla yola çıktığımız savunma sanayiinde bütünleştiricilik adına üzerimize düşeni yapmaya ve Türkiye’nin savunma sanayiine en üst düzeyde katkı sağlamaya kararlıyız.

ÜRETİM

2020 yılında Green Holding bünyesinde Anadolu’nun medeniyet, kültür ve mirasını yaşatmak amacıyla kurulan Anadolia olarak, Tuzla Birlik Organize Sanayi Bölgesi içinde yer alan 8.000 metrekarelik yerleşkemizde üretim faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ev ve yaşam ürünlerinden heykellere, mobilyadan giyim ve aksesuara, gıdaya kadar pek çok farklı kategoride geçmişin kültürel birikimini çağdaş tasarım yöntemleriyle günümüze uyarlıyoruz.

MAĞAZACILIK

Anadolia ailesi olarak tarihin sıfır noktasından günümüze Anadolu’nun gizemli kapılarını aralıyoruz. Anadolu’nun medeniyet, kültür ve mirasını yaşatmak amacıyla geçmişin kültürel birikimini çağdaş tasarım yöntemleriyle günümüze uyarlıyor, günlük hayatımızda keyifle kullanılabilecek ürünler hâline getiriyoruz.

DAĞITIM

Green Kurumsal Dağıtım Anonim Şirketi olarak; aydınlatma, elektrik, enerji, savunma-güvenlik, teknoloji, otomasyon, hırdavat gibi birçok kategoride son kullanıcıya, ülke genelindeki bayiliklere, tedarikçilere kesintisiz hizmet sağlamayı ve her türlü ihtiyacı tek çatı altında karşılamayı amaçlıyoruz.

E-TİCARET

Green ailesi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan
anlayışımız; müşterilerimize, bayilerimize ve
tedarikçilerimize kusursuz bir e-ticaret
deneyimi yaşatma isteğimizi de beraberinde getiriyor.
Kesintisiz hizmet sunma anlayışıyla e-ticaret
alanında 7/24 hizmet veriyoruz.

MEDİKAL

“Geleceğe yönelik sürekli olarak maliyetleri azaltma, doğru bilgi ve verilere erişimi artırma ve kaliteyi geliştirme odaklı yenilikler yapma” vizyonumuzla yaşama değer katıyoruz. Bizi canlı tutan ve hep “daha iyisini yapabiliriz” düşüncesine sevk eden “Bir insanı kurtaran, tüm insanlığı kurtarmıştır.” sözüdür.

slides

GALATA KULESİ

Yeni Nesil Aydınlatma Projesi

Mimari yapıların gündüz olduğu kadar gece de görünür olması,
detaylarının fark edilmesi için
cephe aydınlatma çözümlerimizle yanınızdayız.

slides

Sürdürülebilir Gelecek için Hedef:

SIFIR EMİSYON

Sürdürülebilir enerji yönetiminin geleceğini yazmaya
ve sadece gelecek için değil, bugün için de
sıfır emisyonlu bir gerçekliğe ulaşmaya kararlıyız.

slides

FOTEC Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarında

YAPAY ZEKÂ YAZILIMLARI

Yeni nesil elektrikli araçlar için şarj teknolojileri geliştiriyor,
kendi geliştirdiğimiz yazılımlarla yapay zekâ içeren
kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz.