İnsan ve Kültür Dönüşümü

Dünya çok hızlı bir değişim ve dönüşüm içinde. Bu değişime ayak uyduramayan şirketler maalesef yok olmaya mahkûm oluyor. Üstelik yüksek rekabet ortamı içinde kendine yer bulabilmek, başarılı şekilde yol alabilmek için gelişimlere sadece ayak uydurmak yeterli olmuyor, değişimi ve dönüşümü başlatan taraf olmak gerekiyor. Bu doğrultuda her alanda daha fazla üretmek ve paylaşmak önemli hâle geliyor.

ŞİRKET KÜLTÜRÜMÜZ VE ÖNCELİKLERİMİZ

Önceliğimiz: İNSAN

Önceliğimiz “insan” diyerek; dürüstlük, güven, merhamet ilkelerimizi benimsiyor, fırsat eşitliğine dayalı, farklılıklara ve etik değerlere saygılı politikamızla yol alıyoruz.

Çalışan ve müşteri memnuniyetini esas alarak, henüz işin başındayken sürekliliği sağlayıcı tedbirlerle ilerliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

GİRİŞİMCİLİK | YENİLİKÇİLİK | ÇALIŞKANLIK | SORUMLULUK | DÜRÜSTLÜK | ŞEFFAFLIK | ADALET | FARKLILIKLARA, ETİK DEĞERLERE SAYGI | KATILIMCILIK, KUCAKLAYICILIK ve BİRLEŞTİRİCİLİK | ÇEVRECİLİK ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Girişimci, Yenilikçi, Dürüst, Adil, Şeffaf, Çalışkanız.

Türkiye’nin Ölçer’i olmak için yola koyulduk.

Girişimci, Yenilikçi, Heyecanlı ve Atiğiz.

Sadece bugünün değil geleceğin şirketler topluluğuyuz.

Değer Bilir, Değer Veririz; Dürüst, Çalışkan ve Sorumluluk Sahibiyiz.

Ülkemiz ve tüm İnsanlık için değer oluşturmak adına çalışırız.

Adil, Açık, Hesap Verebilir, Şeffaf, Güveniliriz.

Etik ve Şeffaflık en temel ilkemizdir. Güvenilirlik ve dürüstlük, tartışılmaz temellerimizdir.

Katılımcı, Kucaklayıcı, Birleştiriciyiz.

Birlikte üretmenin gücüne inanırız, kültürel farklılıklar bizim için zenginliktir.

Emek en yüce değerdir.

Çevreci, Sürdürülebilir, Akıllı, Yaşama Faydalıyız.

Ülkemizin gücüne güç katmak için çalışırız, faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik anlayışıyla yönetiriz.

ÖLÇER’Lİ OLMAK SİZE NELER KAZANDIRIR?

Ölçer Holding Kültürü ile Beslenirsiniz

17 firma ile 22 sektörde global hizmet veren Ölçer Holding’in; yenilikleri takip etmek ve izlemekle kalmayıp öncülük eden, ileri teknolojiler ile geleceğin imkânlarını bugünden uluslararası kalite standartlarında hizmete sunan, kendini sürekli geliştiren dinamik ve tecrübeli ekibi ile yoluna devam eden kurum kültüründen beslenir, kendinizi sürekli geliştirme fırsatı bulursunuz.

Global Hizmet Veren Bir Firmada Çalışmanın Avantajlarını Yaşarsınız

Ölçer Holding olarak; % 100 yerli sermaye ile global bir kurum olabilme amacıyla kurulduk ve geleceğin ileri teknolojilerini takip ederek küresel gelişimlere açık, müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Aramıza katıldığınızda siz de bu globalleşmenin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Geleceğin Teknolojileri ile Bugünden Tanışırsınız

Son teknolojileri ve geleceğin ileri teknolojilerini yakından takip ediyor, takip etmek ve izlemekle de kalmayarak yeniliklere, değişime, dönüşüme öncülük ediyor; geleceğin imkânlarını bugünden hizmete sunmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bize katılarak siz de geleceğin teknolojileri ile bugünden tanışabilir, yenilikçi fikirlerinizle bizimle ortak amaçlarda yol alabilir, mutluluğumuza ortak olabilirsiniz.

Sürdürülebilir Yaşama Katkıda Bulunmanın Mutluluğunu Yaşarsınız

Hayata geçirdiğimiz ve geçireceğimiz projelerde sürdürülebilirliği ana hedeflerimiz arasına koyuyor, hem bugünümüz hem de geleceğimiz için sürdürülebilir yaşama katkıda bulunacak çalışmalara imza atıyoruz. Çevreye duyarlılık konusunda hassas davranarak doğaya zarar vermeyecek kaynak kullanımlarına yöneliyoruz. Ortak amaçlarımız ve değerlerimiz için takımımızın bir parçası olduğunuzda siz de sürdürülebilir yaşama katkıda bulunmanın mutluluğunu ve gururunu bizimle birlikte yaşayabilirsiniz.

Kurum İçi ve Kurum Dışı Eğitimler ile Kendinizi Geliştirme İmkânı Bulursunuz

Çalışma arkadaşlarımızın kariyerlerini önemsiyor, onların yetkinlik ve yeteneklerini ortaya çıkaracak şekilde değerlendirmeler yaparak gelişim haritaları oluşturuyoruz. Çalışanlarımızın gelişim alanları doğrultusunda eğitim ihtiyaç analizi yaparak eğitim içerikleri oluşturuyor ve uyguluyoruz. Sürekli iyileştirme ve geliştirme yaklaşımını benimseyerek en iyiye ulaşma amacıyla yola çıkıyoruz. Bu amaç doğrultusunda, eğitimlerimiz önemli bir yer kaplıyor. Eğitimlerimiz arasında kurum içi eğitimler olduğu gibi, kurum dışı eğitimler de bulunuyor.

Fırsat Eşitliği ile Yetenek ve Enerjinizi Açığa Çıkarırsınız

Çalışanlarımızın yetenek ve enerjilerini açığa çıkarmak, bu çerçevede nitelikli işler yaratmak için elverişli iş yeri ortamını sağlıyoruz. İşe alım ve terfilerde adil fırsatlar tanıyor, çalışanlarımızın performanslarını şeffaf ve adil bakış açısıyla objektif kriterlerle değerlendiriyoruz.

Kendinizi Özgürce İfade Edebilmenin Keyfini Deneyimlersiniz

Çalışanlarımıza mutlu ve katılımcı olabilecekleri özgür bir ortam sunuyoruz. Tüm çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.

Huzurlu ve Eğlenceli Çalışma Ortamımızda Takım Çalışmasının Tadına Varırsınız

Takım çalışmasına ve çalışma arkadaşlarımızın arasındaki koordinasyona önem veriyoruz. Çalışanlarımızın arasında karşılıklı desteği ve birbirini tanımayı içeren takım çalışması kültürünü özendiriyoruz.

Takdir ve Ödüllerimiz ile Motivasyonunuzu Daha da Artırırsınız

Çalışanlarımızın performanslarını şeffaf ve adil bakış açısıyla objektif kriterlerle değerlendiriyor, bağlılıklarını arttırıyor ve performanslarını iyileştirmek için onlara destek oluyoruz.

DAHA FAZLA GÖSTERDAHA AZ GÖSTER

Ortak Değerlerimiz ve Hedeflerimiz için
Takımımızın Bir Parçası Olmaya Ne Dersiniz?

Kariyer Fırsatlarımıza Göz Atın