"Temiz Enerji, Sorunsuz Güç" sloganıyla enerjinin üretiminden dağıtımına kadar kendi geliştirdiği teknolojilerle her türlü elektrikli araca şarj hizmeti veren FOTEC, şimdi de dünyada bir ilke imza atıyor, elektrikli araç sahiplerine sınırsız hareket özgürlüğü sağlayacak Gezici Şarj Tırı hizmetini başlatıyor!

2007 yılında, %100 yerli sermaye ile kurulmuş Green Holding bünyesinde faaliyet gösteren FOTEC, enerjisini güneşten alan ultra hızlı şarj istasyonlarıyla öne çıkıyor. FOTEC şimdi de dünyada bir ilk olan Gezici Şarj Tırı projesi ile elektrikli araç sahiplerinin yolda kalma endişesini ortadan kaldırıyor.

Öncelikli Hedef Sürdürülebilir Yaşam

Türkiye’de elektrikli araç sayısının 80 bini aştığı biliniyor ve FOTEC Gezici Şarj Tırı projesinin öncelikli hedefi, şarj istasyonunu elektrikli araç sahiplerinin ayaklarına getirerek yarı yolda kalma sorununu çözmek.

“Tüketici nerdeyse biz ordayız” anlayışı ile hareket eden FOTEC, herkes tarafından kolaylıkla ulaşılabilen, enerjisini güneşten alan teknolojiler geliştiriyor. Dünyada ilk olan Gezici Şarj Tırı sayesinde elektrikli araç sahipleri diledikleri yerde araçlarını şarj edebilecek ve endişelenmeden sınırsız seyahat özgürlüğünün tadını çıkaracaklar.

3000 Noktada Şarj İstasyonu Kurma Hedefi

3000 noktada şarj istasyonu kurma hedefinde emin adımlarla ilerleyen FOTEC, Türkiye’deki en büyük elektrikli araç şarj ağını kurarak sürdürülebilir yaşama katkıda bulunmayı ve bu konuda öncülük etmeyi amaçlıyor.

FOTEC Gezici Şarj Tırı Hizmetinden Yararlanmak Çok Kolay

FOTEC Gezici Şarj Tırı hizmetinden faydalanarak elektrikli aracını şarj etmek isteyenlerin tek yapması gereken, Tron mobil uygulamasını indirmek. Böylece elektrikli araç sahipleri tırın nerede olduğunu takip edebilecekler.

 

Detaylı Bilgi için: www.fotec.com.tr