GİRİŞİMCİLİK | YENİLİKÇİLİK | ÇALIŞKANLIK | SORUMLULUK
DÜRÜSTLÜK | ŞEFFAFLIK | ADALET
FARKLILIKLARA, ETİK DEĞERLERE SAYGI | KATILIMCILIK, KUCAKLAYICILIK ve BİRLEŞTİRİCİLİK
ÇEVRECİLİK ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Girişimci, Yenilikçi, Dürüst, Adil, Şeffaf, Çalışkanız.
Türkiye’nin Ölçer’i Olmak için Yola Koyulduk.

Ölçer Holding olarak dünyanın farklı coğrafyalarında insanların hayatlarına dokunuyor, daha yaşanabilir bir dünya hedefiyle toplum için değer yaratmaya odaklanıyoruz. Her bir yaşamın kıymetinin farkında olarak hakça üleşmenin bolca üretmek kadar önemli olduğuna inanıyoruz. “İnsanların en hayırlısı insanlığa faydalı olandır” düsturunu, en temel değerimiz kabul ederek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Evrensel insanlık değerleri ile iş anlayışımızı örtüştürüyor, bunların birbirinden bağımsız yapılar olmadığını bilerek hareket ediyoruz. Sevgi, saygı, hoşgörü, toplumsallık, dostluk ve dayanışma bilinci; iş anlayışımızda da üstün değerlerimizi oluşturuyor. Hayata; sözde değil içselleştirilmiş, pratiğe dökülmüş erdemlilik penceresinden bakıyor, aynı bakış açısını iş yaşamımızda da temel prensip ediniyoruz. Holdingimizin temelinde daima dürüstlük, çalışkanlık, yardımseverlik, iyi ahlak ve dayanışma gibi insani özellikler bulunuyor.

Girişimci, Yenilikçi, Heyecanlı ve Atiğiz! Sadece Bugünün Değil, Geleceğin Şirketler Topluluğuyuz.

Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî’nin “Şimdi yeni şeyler söylemek lazım!” sözü gibi, değişimi ve yeniliği özetlediği tüm sözleri genetik kodlarımıza işlenmiştir. Ölçer Holding olarak bu doğrultuda, hayata geçirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde “yeniliğe ve girişimciliğe” değer veriyoruz. Teknolojiye, tasarıma ve Ar-Ge’ye yatırım yapıyor, ülkemizde değişimin öncüsü olmak için çalışıyoruz.

Değer Bilir, Değer Veririz; Dürüst, Çalışkan ve Sorumluluk Sahibiyiz.
Ülkemiz ve Tüm İnsanlık için Değer Oluşturmak Adına Çalışırız.

Yaptığımız tüm işlerin, hayata geçirdiğimiz tüm projelerin ülkemiz ve toplumumuz için ortak bir değer oluşturmasını hedefliyoruz. Ülkemizi ve insanımızı daha iyi yarınlara taşımak amacıyla dürüstlükten ayrılmadan çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. İşimizi yaparken, tüm paydaşlarımızla doğru ilişkiler kuruyor, yasalara uygun şekilde hareket ediyoruz. Varlığımızın ülkemizin varlığına bağlı olduğunu biliyor, ülkemize ve insanımıza sonuna kadar güveniyor, yerli üretimin gücüne sarsılmaz bir inançla bağlı kalarak yaptığımız tüm işlerin ülke ekonomisine katkı sağlaması ve katma değer yaratması için çalışıyoruz.

“Çok çalışacaksın!
Bu dünyaya gelişimizin sebebi ve imtihanı var.
Kusursuz dost ararsan dostsuz kalırsın, kusur görme.
Bolca üret, yardımsever ol.
Verdiklerin senin değil, verdiklerini kendinden bilme!“
Halim Ölçer Ölçer Holding Kurucusu ve Ebedi Başkanı
Adil, Açık, Hesap Verebilir, Şeffaf, Güveniliriz.
Etik ve Şeffaflık En Temel ilkemizdir.
Güvenilirlik ve Dürüstlük, Tartışılmaz Temellerimizdir.

Kurulduğumuz günden itibaren, tüm faaliyetlerimizde şeffaf ve hesap verebilir olmayı ilke edinen bir kurumsal yönetim anlayışı ile hareket ediyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde yasalara daima uyumlu çalışıyoruz. Güvenilirliği ve dürüstlüğü tartışılmaz temellerimiz olarak benimsiyor, tüm çalışanlarımızdan ve paydaşlarımızdan bu temel etik değerlerimize uygun hareket etmelerini bekliyoruz.

Katılımcı, Kucaklayıcı, Birleştiriciyiz.
Birlikte Üretmenin Gücüne İnanırız, Kültürel Farklılıklar Bizim için Zenginliktir.
Emek En Yüce Değerdir.

Bireysel başarı ile kolektif başarının yarattığı mutluluğun farkını biliyoruz. Takım çalışmasını ve iş arkadaşlarımızın arasındaki koordinasyonu önemsiyoruz. Bu nedenle farklı fikirlere her zaman açık çalışma ekibimizle çözümler sunuyoruz.

Çalışanlarımız en büyük itici gücümüzü oluşturuyor. Çalışanlarımızın eğitimini, kişisel gelişimini şirket kültürümüzün bir parçası olarak görüyor, bu çerçevede potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri katılımcı şirket kültürünü ve ortamını yaratmaya çalışıyoruz.

En iyi hizmeti sunmanın, müşteri memnuniyetinin; bahsi geçen değerler sistemimizle bütünleşmiş iş anlayışımızdan geçtiğinin bilinciyle her bir çalışanımızı yol arkadaşımız olarak görüyoruz.

Farklılıklardan doğan zenginliğin gücüne inanıyor, her çalışanımızın kendini daima rahat ve mutlu hissedeceği çalışma ortamını sunuyoruz.

Çevreci, Sürdürülebilir, Akıllı, Yaşama Faydalıyız.
Ülkemizin Gücüne Güç Katmak için Çalışırız,
Faaliyetlerimizi Sürdürülebilirlik Anlayışıyla Yönetiriz.

Kurulduğumuz ilk günden beri mottomuz olan “Sürdürülebilir Bir Gelecek için Hedef: Sıfır Emisyon” inancımız ve motivasyonumuzla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Daha yaşanabilir bir dünya için tüm çalışmalarımızın sürdürülebilirlik stratejimize uygunluğunu gözetiyoruz.

Sürekli büyüyerek, gelişerek ve yenilenerek en küçük ayrıntısına kadar planlanmış, kusursuz projelere imza atmayı amaçlıyoruz. Biliyoruz ki başarı ve kalite ayrıntıda gizlidir ve büyümek planlı ve sistematik bir hedeftir. Bu anlayışımızdan taviz vermeyi asla düşünmüyoruz.

İş elbiselerimizi giymeden yapacağımız işi planlıyor, zihnimizde tamamlıyoruz. İyi planlanmış çalışmaların, alınan kararları neticelendirmekte oynadığı rolü görüyoruz. Süreklilik sağlamak, yaptığımız işin bitiminde takibini yapmak, bizi biz yapan bir başka değerimiz olarak öne çıkıyor.

slides

GALATA KULESİ

Yeni Nesil Aydınlatma Projesi

Mimari yapıların gündüz olduğu kadar gece de görünür olması,
detaylarının fark edilmesi için
cephe aydınlatma çözümlerimizle yanınızdayız.

slides

Sürdürülebilir Gelecek için Hedef:

SIFIR EMİSYON

Sürdürülebilir enerji yönetiminin geleceğini yazmaya
ve sadece gelecek için değil, bugün için de
sıfır emisyonlu bir gerçekliğe ulaşmaya kararlıyız.

slides

FOTEC Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarında

YAPAY ZEKÂ YAZILIMLARI

Yeni nesil elektrikli araçlar için şarj teknolojileri geliştiriyor,
kendi geliştirdiğimiz yazılımlarla yapay zekâ içeren
kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz.